Odpady wielkogabarytowe I półrocze 2018r.

Odpady wielkogabarytowe I półrocze 2018r.

Lp.DataMiejsce zbiórki
124 marcaMOSINA – centrum, Czarnokurz Chodkiewicza ,Garbarska, Kilińskiego ,Kołłątaja ,Kościuszki ,Kościelna, Mickiewicza, Niezłomnych, Pl.20 Października, Poniatowskiego ,Poznańska ,Prusa, Reja, Reymonta, Sienkiewicza, Słowackiego ,Spokojna, Szkolna ,Tylna ,Wąska, Dworcowa, Farbiarska, Kolejowa, Nowa, Targowa, , Wawrzyniaka Czarnokurz, Chopina ,Leśna, Mocka ,Modrzewiowa, Nizinna, Osiedlowa, Szyszkowa, Świerkowa ,Rzeczyposp. Mosińskiej, Szosa Poznańska, Wysoka ,Zieleniec Cedrowa, Czajkowskiego, Gajowa, Kopernika, Mokra, Moniuszki, Matejki, Nowowiejskiego, Obsta, Platanowa ,Paderewskiego, Różańskiego ,Studzienna Wieniawskiego, Wodna
27 kwietniaPożegowo, Osiedle za Moreną 25 Stycznia ,Brandysa, Budzyńska ,Centkiewicz A.Cz ,Domagalika, Fiedlera ,Fredry, Górskiego, Iłłakowiczówny, Jeziorna ,Jurgielewiczowej, Kuncewiczowej ,Kusocińskiego, Komara ,Konopnickiej ,Kownackiej ,Krańcowa ,Krotowskiego, Krótka ,Łasaka ,Malinowskiego, Marusarza ,Makuszyńskiego ,Orzeszkowej, Pows. Wielkopolskich ,Pożegowska, Skrzynecka ,Spacerowa, Stamma, Ślusarskiego ,Szklarskiego ,Wagnera ,Wiejska ,Zapolskiej
314 kwietniaMOSINA – Leszczyńska i Strzelecka (z przyległymi ulicami), Śremska do torów kolejowych, Asnyka,Batorego,Chełmońskiego,Chrobrego,Fałata,Gierymskiego,Grottgera,Głogowa, Jagielończyka, Kanałowa, Kazimierza Wielkiego ,Kobro , Kossaka ,Krzywoustego , Królowej Jadwigi ,Łazienna, Łokietka ,Mieszka I , Malczewskiego, Odnowiciela, Rzeczna ,Siemiradzkiego, Strzemińskiego , Strzelecka, Stryjeńskiej, Śmiałego, Wyczółkowskiego ,Wyspiańskiego Akacjowa. Bukowa, Cisowa, Cybisa ,Grabowa ,Jaworowa , Jarzynowa, Jodłowa ,Kalinowa , Krasickiego, Leszczyńska, Niemcewicza ,Ogrodowa , Olchowa ,Skryta ,Strzałowa, Wierzbowa, Dębowa, Długa ,Jesionowa, Kasprowicza, Kasztanowa Torowa
421 kwietniaMOSINA – Śremska (za torami, z przyległymi ulicami), Osiedle Nowe Krosno – Madera, Czwartaków, Jasna, Klonowa, Krosińska ,Kwiatowa ,Lema, Mostowa, Podgórna, Ptasia, Śremska, Słoneczna, Sosnowa ,Szpakowa, Wrzosowa, Wybickiego Krosno-Madera/ Jasna, Klonowa , Krosińska ,Kwiatowa ,Lema, Leśna, Nadleśna ,,Słoneczna ,Sosnowa,
528 kwietniaMOSINA – Osiedle za Barwą, Sowiniecka, Targowa, Topolowa, Gałczyńskiego (z przyległymi ulicami), Czarnieckiego , Dembowskiego, Marcinkowskiego , Piaskowa, Sowińskiego , Topolowa, Wiosny Ludów Agrestowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa ,Czereśniowa , Gruszkowa ,Jabłkowa , Jagodowa ,Łąkowa ,Morelowa ,Obrzańska ,Porzeczkowa ,Poziomkowa ,Skrajna, Śliwkowa, Wiatrowa, Wiśniowa ,Kokosowa Boya-Żeleńskiego ,Brzechwy, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Gombrowicza, Iwaszkiewicza, Leśmiana, Nałkowskiej ,Sowiniecka ,Schulza Bruno, Norwida, Porazińskiej ,Staffa, Tuwima ,Żeromskiego
612 majaDaszewice, Babki
719 majaCzapury, Wiórek
826 majaRogalinek, Sasinowo, Kubalin, Głuszyna
92 czerwcaRogalin, Swiątniki, Radzewice, Mieczewo
109 czerwcaKrosinko, Dymaczewo Stare, Dymaczewo Nowe, Ludwikowo, Jeziory
1116 czerwcaDrużyna, Żabinko, Baranowo, Baranówko, Krajkowo, Sowiniec, Sowinki, Bogulin
1223 czerwcaKrosno, Borkowice, Bolesławiec
1330 czerwcaPecna, Konstantynowo, Nowinki

Podczas zbiórki należy wystawić odpady wielkogabarytowe od godziny 6:00 (stare meble, kanapy, sofy, wykładziny, dywany, rowery, wózki dziecięce, armaturę sanitarną i łazienkową), opony  od  samochodów  osobowych, ramy okienne, drzwi  oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (tonery i kartridże od drukarek, stare komputery, telewizory , kosiarki, sprzęt  AGD).

Poza wyznaczonymi terminami wymienione powyżej odpady można dostarczać samodzielnie do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Mosinie, ul. Sowiniecka 6G w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 11 do 17 oraz w soboty w godz. od 9 do 15.

 

 

NIE BĘDĄ ODBIERANE:

Odpady budowlane, rozbiórkowe (w tym gruz, rury PCV, okna), lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć oraz urządzenia zawierające freony powinny zostać przekazane przez mieszkańca do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Mosinie, ul. Sowiniecka 6G.

 

UWAGA:

Części samochodowe, opony od pojazdów rolniczych i ciężarowych (przemysłowe) itp. należy dostarczyć bezpośrednio do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Piotrowie Pierwszym – gm. Czempiń

0 Comments

Skip to content